Betónový plot – pohodlný a efektívny!

Bez dobrého plotu nie je možné zaistiť bezpečnosť na mieste a najlepším riešením je betónová konštrukcia. Tento plot plní estetickú aj praktickú funkciu

Tento plot plní estetickú aj praktickú funkciu: vyzerá krásne a zároveň chráni pred nezvanými hosťami.

Betónový plot je dobrou alternatívou k oploteniu z drahších materiálov: kovu, tehly alebo prírodného kameňa. Ide o spoľahlivú ochranu dvora a záhrady, ktorá vytvorí útulné miesto na oddych, skryté pred zvedavými pohľadmi.

Výhody betónového plota

Betónové ploty Remu sú obľúbené pre svoju spoľahlivosť a praktickosť. Sú vyrobené z certifikovaného betónu testovaného v TSUS Nové Mesto. Pri výrobe sa používa cement najvyššej pevnosti 42,5P, riečny piesok frakcie 0/4 mm a superplastifikátory. Pevnosť tohto betónu presahuje C35 / 45, čo znamená, že plot bude slúžiť mnoho rokov!

Hmotnosť betónovej dosky je 80 kg. Oceľová výstuž spevňuje plot, vďaka čomu je odolnejší. Táto technológia umožňuje niekoľkonásobne zvýšiť životnosť plotu. V dôsledku toho získate betónový plot, ktorý spĺňa všetky medzinárodné normy a ľahko odolá akýmkoľvek poveternostným podmienkam: silným dažďom, náhlym zmenám teploty vzduchu a silnému vetru.

Betónový plot Remu možno použiť ako plot medzi súkromnými domami alebo na zónovanie dvora a záhrady. Vďaka tomu, že si môžete vybrať textúru a farbu betónových platní, je možné tento plot využiť ako záhradnú architektúru. V obchodnej a priemyselnej sfére bude betónový plot vymedzením skladových a výrobných priestorov.

Výhody betónového plotu

Hlavnou výhodou betónového plotu je jeho univerzálnosť. Rozmanitosť dizajnových možností a veľkostí vám umožňuje použiť takýto plot kdekoľvek. Odolný betón vystužený výstužou je takmer nemožné poškodiť! Stĺpy sú vybavené drenážou podľa normy STN, takže plot má nízku nasiakavosť.

Môžete si vybrať inú farbu, aby ladila s exteriérom domu. Povrch je hladký so zaujímavými vzormi a dekorom. Existuje mnoho kombinácií a úprav betónového plotu - dokonca si môžete vytvoriť svoj vlastný dizajn plotu z rôznych dosiek!

Inštalácia tiež nie je veľmi náročná. Najprv sa betónujú stĺpy, potom sa inštalujú samotné dosky. Ďalej budete potrebovať škárovanie a ak je to potrebné, maľovanie v požadovanej farbe.

Betónové konštrukcie nevyžadujú špeciálnu údržbu a dokonale plnia svoje funkcie niekoľko desaťročí. Spájajú vysokú kvalitu, spoľahlivosť a estetický vzhľad, sú ozdobou a skutočnou ochranou!