Profil spoločnosti REMU s.r.o.

Stavebná spoločnosť REMU s.r.o. vznikla v roku 2012, kedy nadviazala na stavebné aktivity svojho zakladateľa René Müllera pôsobiaceho v odbore od roku 2000. 7-ročné pôsobenie na holandskom trhu poskytlo prehľad, množstvo skúseností a prístup k novým technológiám, ktoré dnes spoločnosť REMU s.r.o. využíva aj v slovenskom stavebníctve.

Cieľom stavebnej spoločnosti REMU s.r.o. je poskytovanie produktov a služieb vysokej kvality s dlhodobou trvácnosťou, čo sa snaží dosiahnuť neustálym zvyšovaním kvalifikácie svojich zamestnancov a využívaním značkových vstupných materiálov. Zároveň sa usiluje udržať si stabilnú pozíciu na trhu stavebníctva v regióne západného Slovenska, kde poskytuje svoje služby v rámci Bratislavského, Trnavského, Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja.

Nosnými činnosťami spoločnosti REMU s.r.o. sú stavba domov na kľúč a výroba a montáž certifikovaných betónových plotov. Okrem nich Vám zabezpečí aj iné stavebné či rekonštrukčné práce v komplexnom i čiastkovom rozsahu, podľa Vašich požiadaviek a potrieb.

Precíznosť, spoľahlivosť a dobrý pomer kvalita - cena Vám zaručia, že Vaša stavba či rekonštrukcia so stavebnou spoločnosťou REMU s.r.o. bude bezproblémová a trvácna.

Kvalita použitých stavebných materiálov a vykonaných stavebných postupov nie je len otázkou životnosti stavby, ale tiež otázkou ekológie. Stavebná spoločnosť REMU s.r.o. preto kladie veľký dôraz na využitie kvalitných a trvácnych stavebných materiálov ako aj stavebných postupov ako pri novostavbách, tak pri rekonštrukciách.

Prečo si vybrať nás?

  • Kvalita na prvom mieste
  • Flexibilita a spoľahlivosť v maximálnej miere
  • Poradenstvo ako začiatok a základ
  • Dlhoročné skúsenosti aj zo zahraničia
  • Neustále zlepšovanie – znalostí i technológií
Sídlo spoločnosti REMU betónové ploty
Vyplňte kontaktný fromulár
Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom čase.
    * povinné údaje

    Ochrana Vašich údajov je pre nás na 1. mieste. Viac informácií o tom ako ich uchovávame nájdete tu. Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním odoslaných údajov. Stránka je chránená Google reCAPTCHA a podlieha zásade ochrany osobných údajovpodmienkam služby.