Profil spoločnosti REMU s.r.o.

Stavebná spoločnosť REMU s.r.o. vznikla v roku 2012, kedy nadviazala na stavebné aktivity svojho zakladateľa René Müllera pôsobiaceho v odbore od roku 2000. 7-ročné pôsobenie na holandskom trhu poskytlo prehľad, množstvo skúseností a prístup k novým technológiám, ktoré dnes spoločnosť REMU s.r.o. využíva aj v slovenskom stavebníctve.

Cieľom stavebnej spoločnosti REMU s.r.o. je poskytovanie produktov a služieb vysokej kvality s dlhodobou trvácnosťou, čo sa snaží dosiahnuť neustálym zvyšovaním kvalifikácie svojich zamestnancov a využívaním značkových vstupných materiálov. Zároveň sa usiluje udržať si stabilnú pozíciu na trhu stavebníctva v regióne západného Slovenska, kde poskytuje svoje služby v rámci Bratislavského, Trnavského, Trenčianskeho a Nitrianskeho kraja.

Nosnými činnosťami spoločnosti REMU s.r.o. sú stavba domov na kľúč a výroba a montáž certifikovaných betónových plotov. Okrem nich Vám zabezpečí aj iné stavebné či rekonštrukčné práce v komplexnom i čiastkovom rozsahu, podľa Vašich požiadaviek a potrieb.

Precíznosť, spoľahlivosť a dobrý pomer kvalita - cena Vám zaručia, že Vaša stavba či rekonštrukcia so stavebnou spoločnosťou REMU s.r.o. bude bezproblémová a trvácna.

Kvalita použitých stavebných materiálov a vykonaných stavebných postupov nie je len otázkou životnosti stavby, ale tiež otázkou ekológie. Stavebná spoločnosť REMU s.r.o. preto kladie veľký dôraz na využitie kvalitných a trvácnych stavebných materiálov ako aj stavebných postupov ako pri novostavbách, tak pri rekonštrukciách.

Zárukou kvality výstavby spoločnosti REMU s.r.o. sú aj nasledovné Certifikáty:
Na stiahnutie

Prečo si vybrať nás?

  • Kvalita na prvom mieste
  • Flexibilita a spoľahlivosť v maximálnej miere
  • Poradenstvo ako začiatok a základ
  • Dlhoročné skúsenosti aj zo zahraničia
  • Neustále zlepšovanie – znalostí i technológií
Vyplňte kontaktný fromulár
Budeme Vás kontaktovať v čo najkratšom čase.    * povinné údaje. Ochrana osobných údajov je pre nás na 1. mieste, viac o tom, ako uchovávame Vaše údaje nájdete tu. Odoslaním formulára súhlasíte s ich spracovaním (meno, email, telefónne číslo). Stránka je chránená Google reCAPTCHA a podlieha zásade ochrany osobných údajov a podmienkam služby.