Moderné betónové ploty REMU

Moderné betónové ploty sú atraktívne výrobky, ktoré majú viacero funkcií. Betónové ploty sú dostupné v mnohých atraktívnych dizajnoch. Plot vám zároveň poskytne bezpečie a súkromie.

Betónové ploty zaručujú výnimočnú odolnosť a nízku cenu v porovnaní s tehlovými alebo kamennými výrobkami.

Betónový plot je nielen cenovo výhodnejší z dlhodobého hľadiska, ale je tiež lepší na zabezpečenie nehnuteľnosti, je mimoriadne odolný a atraktívny. Na rozdiel od drevených a kovových stavebných materiálov nie sú betónové ploty náchylné na nepriaznivé počasie, chránia pred vniknutím a neželanými pohľadmi z ulice.

Betónový plot má dlhú životnosť cca. 20-30 rokov. Aj po uplynutí tohto čas nebude potrebnú kompletná výmena. Skôr výmena jednotlivých dielov. Betónový plot je neskutočne stabilný. Remu.sk je výrobcom betónových plotov z certifikovaného betónu testovaného v TSUS, ktorý splna najprísnejšie normy. Pri výbere betónového plota od Remu.sk sa spoľahnite na odborné poradenstvo, ale tiež usmernenie pri výbere vhodného riešenia.

Výhody betónového plota REMU

  • Ohraničenie pozemku.
  • Zabezpečí súkromie pre daný pozemok.
  • Štýlovo doplní prostredie.
  • Vytvorí dodatočné súkromie pre terasy, bazény a pod.
Telefonická podpora: +421 905 469 003 / napíšte nám: info@remu.sk

Rýchly zákaznícky servis: profesionálne poradenstvo od špecialistu s odpoveďou do 24 hodín.

  • Zameranie pozemku, konzultácia, kalkulácia plotu sú bezplatné.
  • Montáž plotu, úprava terénu – pred montážou plotu hlavne odporúčame zákazníkovi, aby si dal správne vytýčiť pozemok geodetom, aby nedošlo k posunutiu hranice pozemku.
  • Farbenie plotu – po montáži plotu si môžete objednať farbenie plota, výber farieb podľa vzorkovníka značky Caparol.