Akcia 20% zľava na betónovú zostavu

Akcia 20% zľava platí na betónovú zostavu pri objednávke oplotenia s montážou. 10% zľava platí na betónovú zostavu bez montáže. Akciová cena neplatí pre Ekonomickú verziu oplotenia s vibrovanými stĺpikmi. Farbenie: Oplotenie vám dodáme v prirodzenej sivej farbe betónu. Ak máte radi farby, využite našu platenú službu farbenia. Vyberte si z rôznych vzorov a farieb, ktoré sa hodí k vášmu štýlu a vkusu. Pripravíme vám cenovú kalkuláciu. Platnosť akcie do 30.09.2023

Výpočet ceny plotu na mieru

Po vyplnení všetkých parametrov, sa vám zobrazí cenová ponuka a rozpis potrebného materiálu na realizáciu oplotenia bez montáže. Ak máte záujem o podrobnú cenovú kalkuláciu s montážou, na základe vašich údajov a miesta dodania, vám cenovú kalkuláciu prepočítame a čo najskôr vás budeme kontaktovať.

Minimálna šírka betónovej platne je 2 metre. Zadajte aspoň jednu dĺžku strany a výšku plota. Cena za uvedenú dĺžku plotu, sa vypočíta zaokrúhlením dĺžky smerom nahor, na celé, párne číslo.

Ekonomická verzia oplotenia - EKO jednostranný plot AKCIA! Prepočet betónových platní s vibrovanými šedými stĺpmi (pórové). Akciová cena stĺpa platí len pri prepočítanej zostave.